Susisiekime
info@piaras.lt
+370 689 38988
Rekvizitai
Pozityvus marketingas, UAB
Įmonės kodas: 305640060
PVM mokėtojo kodas: LT100014659018
Adresas: Saulės g. 11A, Užliedžiai, LT-54305 Kauno r.
Back

Socialinių tinklų administravimas

3 privalumai, kuriuos suteikia socialiniai tinklai verslui:

VIEŠUMAS

Pripažinkite, juk dažnai prieš pirmąjį kontaktą Jums aktualią įmonę ar žmogų pasitikrinate viename iš soc. tinklų. Koks įspūdis kyla, jei soc. tinkluose nerandate jokios informacijos apie įmonę/asmenį? Tikėtina, atsiranda įtarumas, skaidrumo klausimas. Išeitis tam - soc. tinklų vedimas. Tai galimybė parodyti, kad Jūsų įmonė yra legali, joje veikiama skaidriai, aktyviai ir sėkmingai.

PARDAVIMAI

Didžioji dalis žmonių naujienas, jiems aktualią informaciją sužino būtent soc. tinklų pagalba. Net didieji pasaulio naujienų portalai yra nepajėgūs pasipriešinti šiam soc. tinklų fenomenui. Tad nenuostabu, kad soc. tinklai jau yra tapę neatsiejamu kanalu pardavimų didinimui. O ar kursite „reels” klipus, ar investuosite į mokamas reklamas ar kitais būdais sieksite atvesti potencialų klientą į savo e-parduotuvę, čia tik Jūsų strategijos pasirinkimas. Bet visų šių priemonių tikslas vienas - didinti pardavimus.

KLIENTAI

Jų gausiai bendruomenei suburti soc. tinkluose galima kurti UGC turinį, aktyviai komunikuoti „story” kanale, bendrauti su klientais komentaruose, asmeninėmis žinutėmis. Visa tai tam, kad klientas jaustų artimą ryšį su verslu ar jam aktualios paslaugos/prekės pardavėju, kas skatintų jo lojalumą. Algoritmas čia paprastas: kuo glaudesnis ir aktyvesnis Jūsų ryšys su klientu soc. tinkluose, tuo didesnis klientų pasitikėjimas Jūsų verslu.

Galbūt verta pamėginti ir Jums aktyviai veikti soc. tinkluose?

Sakysite, neturite laiko ar idėjų. Tam esame mes, PIARO komanda. Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad esame bene vieninteliai Lietuvoje, teikiantys tokią soc. tinklų administravimo paslaugą, kuri apima:

  1. Jūsų verslo soc. tinklų strategijos sukūrimą;
  2. Soc. tinklų strategijos įgyvendinimą;
  3. Kiekvieno mėnesio pranešimų temų generavimą;
  4. Akcijų, pardavimo skatinimo kampanijų sukūrimą; 
  5. Vizualų kūrimą;
  6. Produktų fotografavimą;
  7. Vaizdo klipų filmavimą, montavimą;
  8. Tekstų rašymą;
  9. Įmonės socialinių tinklų paskyrų periodinę priežiūrą (aprašymai, skilčių sutvarkymas, viršelio keitimas pagal sezoniškumą, komentarų atsakymas ir kt.)
  10. Mokamų reklamų optimizavimas ir kt. 

Patikiname, jog nesame to tipo agentūra, kuri su klientu bendrauja tik „online”. Tad nusiteikite, kad mūsų komanda taps Jūsų įmonės dalimi. Mes mėgstame ir matome aiškią prasmę periodiškai aplankyti mūsų klientus kiekvieną mėnesį. Tokiu būdu ne tik pasidarome medžiagos Jūsų verslo soc. tinklams, bet ir jaučiame pulsą, kuo Jūs gyvenate, kokias problemas, iššūkius ar aktualijas turite. Drąsiai galime sakyti: tampame Jūsų įmonės išoriniu marketingo skyriumi. Jei Jums priimtinas toks darbo modelis – mielai galime būti naudingi ir Jums!

Naudojame slapukus, kad suteiktume jums geriausią patirtį. Cookie Policy