Susisiekime
info@piaras.lt
+370 689 38988
Rekvizitai
Pozityvus marketingas, UAB
Įmonės kodas: 305640060
PVM mokėtojo kodas: LT100014659018
Adresas: Saulės g. 11A, Užliedžiai, LT-54305 Kauno r.
Back

Apie mus

Apie mus

PIARAS

– tai įmonė gimusi iš aistros marketingo procesams ir noro kurti. Esame marketingo praktikai, savo kailiu išbandę ir ištestavę šimtus marketingo teorijų. Tad šiandien savo klientų marketingo procesuose galime taikyti tai, kas tikrai veikia.

Efektyvūs marketingo rezultatai – tai profesionalus mūsų ir klientų bendradarbiavimas. Nes tik klientų dėka mes galime pajusti, įsigyvent į jų problemas, kasdienybę ir taip suprasti, ko jiems tikrai reikia. Dėl to savo darbe netaikome šabloniškų darbo metodų. Į kiekvieną projektą įsigiliname, ištiriame jo rinką, potencialius tos prekės/paslaugos klientus ir tik tada imamės darbų.

Mūsų privalumas

– operatyvumas, kuris gimsta iš to, kad esame kamerinė įmonė. Pas mus jauku, gera, sava. Visuomet žinome, kuo gyvena mūsų klientai, nuolatos palaikome su jais ryšį. Dėl to dirbant su PIARU klientas niekada nesijaus tik kaip proceso dalis. Kartais net pajuokaujame, kad su laiku tampame klientų verslo komandos nariais: kartu net švenčiame gimtadienius, dalyvaujame įmonės vakarėliuose. Tai mums įrodymas, kad dirbame teisingai.

Jei beskaitant jaučiame, kad ir Jūs norite tokio bendradarbiavimo, įgyvendinant Jūsų įmonės marketingo strategiją ar rūpinantis socialiniais tinklais, susisiekite su mumis. Prie puodelio kavos susipažinsime, išgryninsime Jūsų lūkesčius ir pasiūlysime Jūsų poreikius atitinkančius variantus. Su mumis viskas paprasta: dirbame nuoširdžiai tai, ką mylime ir suprantame labiausiai!

Kontaktai

Pasitarkime dėl Jūsų verslo reklamos galimybių.