Susisiekime
info@piaras.lt
+370 689 38988
Rekvizitai
Pozityvus marketingas, UAB
Įmonės kodas: 305640060
PVM mokėtojo kodas: LT100014659018
Adresas: Saulės g. 11A, Užliedžiai, LT-54305 Kauno r.
Back

Paslaugos

Socialinių tinklų administravimas

Kuriame tekstus, vizualus, soc. tinklų marketingo strategijas ir jas sėkmingai įgyvendiname Facebook, Instagram, LinkedIn ir Tik Tok socialiniuose tinkluose.

Šiuolaikines tendencijas atitinkantys „reels”, „story”, įvaizdiniai vaizdo klipai ir informatyvūs, prekės ženklus pristatantys vizualiai – tai mūsų kūrybinė kasdienybė.

MOKYMAI

Socialinių tinklų administravimo mokymai įmonės

Ši programa skirta įmonių atstovams, atsakingiems už verslo komunikacijos procesus socialiniuose tinkluose. Mokymų metu bus supažindinta apie socialinių tinklų algoritmus, sužinota, kaip tinkamai juos išnaudoti savo verslo labui. Užsiėmimo metu išmoksite praktinių dalykų, kurie čia ir dabar padės efektyviai administruoti įmonės socialinius tinklus ir pasiekti apčiuopiamus reklamos rezultatus

Valstybinio/biudžetinio sektoriaus įstaigų įvaizdžio kūrimas ir palaikymas socialiniuose tinkluose

Kaip įstaigai tapti dar labiau matomai ir žinomai visuomenėje? Kaip „išlaisvinti“ iš konservatoriškos valstybinio/biudžetinio sektoriaus įstaigų pančių? Ką daryti, kad tiksliniai klientai, potencialūs darbuotojai teigiamai žiūrėtų į Jūsų įstaigą? Šiems tikslams pasiekti rekomenduojame aktyviai išnaudoti socialinių tinklų platformas, kurios dėl savo populiarumo padės efektyviai pasiekti reikiamus tikslus ir Jūsų valstybinio/biudžetinio sektoriaus įstaigai susikurti reikiamų palankų įvaizdį.

Profesionalo įvaizdis socialiniuose tinkluose: nuo ko pradėti, kas svarbu?

Esate savo srities profesionalas? Puikiai išmanote tai, ką darote, tačiau trūkstą įkvėpimo, žinių ir praktinių gebėjimų, kaip savo profesionalumą ištransliuoti potencialiems klientams? Pateiksime konkrečius ir praktiškai aiškiai įgyvendinamus patarimus, kaip būtent Jūsų srities atstovui kurtis savo įvaizdį socialiniuose tinkluose. Kokių priemonių reikės? Ką ir kada turite padaryti? Kaip dažnai ir ką viešinti socialiniuose tinkluose? Iš ko susideda profesionalo įvaizdis? Kas jį lemia? Visą tai sužinosite ir praktiškai atliksite užduotis mokymų metu. Visa tai tam, kad Jūsų, kaip profesionalo įvaizdžio kūrimo procesas įsibėgėtų greičiau.

LinkedIn Dirbtuvės

LinkedIn dirbtuvės „Profesionalai renkasi LinkedIn”. Jų metu išmoksite pasiruošti savo, kaip specialisto, LinkedIn anketą, kad klientų ir partnerių užklausos LinkedIn tinkle suaktyvėtų. Dirbtuvių metu taip pat susitvarkysime visas reikiamas skitlis, apie Jus, kaip patyrusį specialistą ir atliktime visus būtinuosius darbus, kad Jūsų LinkedIn anketa atrodytų solidžiai ir patikimai.

Soc. tinklų marketingo strategijos

Ką ir kodėl viešinti įmonės Facebook, Instagram ar LinkedIn paskyrose? Kad nekiltų tokie klausimai ir būtų išvengta komunikacijos ir marketingo marketingo strategiją. Pasitelkę didesnę nei 10 metų darbinę patirtį marketingo srityje ir tinkamus tyrimo nei analizės įrankius, Jūsų įmonei sudarysime socialinių tinklų marketingo strategiją metams, kuri padės siekti užsibrėžtų tikslų.

Marketingo strategijos pardavimų ir žinomumo didinimui

Kokį komunikacinį kanalą pasirinkti, kad būtų pasiekti įmonės tikslai? Kokią informacinę žinutę transliuoti? Kokius namų darbus atlikti iki marketingo kampanijos starto? Kaip pasiekti tikslinį klientą? Į šiuos ir kitus strategiškai svarbius klausimus atsakysime, rengiant Jūsų įmonės marketingo strategiją. O, kad rezultatai būtų efektyvūs ir patikimi, atliksime rinkos tyrimą, įvertindami Jūsų rinką, jos poreikius ir konkurencinę aplinką.

Facebook Ads ir LinkedIn Ads optimizavimas

Tai bene efektyviausi marketingo įrankiai, padėsiantys pasiekti Jums savo klientus. Ištyrę Jūsų esamų ir tikslinių klientų segmentus, jų įpročius ir požymius, optimizuosime reklamas Jūsų verslo tikslų siekimui. Atliksime testavimo, kontrolės ir analizės veiksmus, kad galėtume gauti efektyviausius Jūsų kampanijų rezultatus. 

We use cookies to give you the best experience. Cookie Policy